skip to Main Content
021-77637261-9 admin@bayatechgroup.com

این شرکت در شرایط فعلی فعال می باشد

کارخانه برین در زمینی به مساحت 239245 متر مربع و با 12000 متر مربع احداث گردیده است. خطوط تولید این کارخانه از شرکت ادمیرال آمریکا خریداری و نصب گردیده است. در این کارخانه توان تولید یخچال های با کیفیت در سایزهای مختلف میسر می باشد. این کارخانه روزانه می تواند 500 دستگاه یخچال در سایزهای مختلف تولید نماید. از دیگر نکات حائز اهمیت وجود دستگاه ترموفرمینگ، رول فرمینکاتومات و اتاق Hotroom در این واحد می باشد. به دلیل وسعت بالا و واقع بودن در جاده ترانزیتی شیراز – بندرعباساز پتانسیل بالایی در جهت تولید برخوردار است.

شرکت برین در زمینی به مساحت 56 هکتار با زیر ساخت تولید لوازم خانگی در مساحت 15 هزار متر مربع سازه صنعتی با تمامی امکانات تاسیسات صنعتی در شیراز بنا شده است. سیاستهای کوتاه مدت و میان مدت در این واحد صنعتی ارتقاع به سمت یک مجتمع صنعتی با ظرفیت سازی تولید انواع لوازم خانگی مورد نیاز بازارهای محلی و منطقه ایی با رویکرد تولید داخلی به صورت جدی در دستور کار میباشد

مژده مژده
بزودی در یک جدول زمانبندی 8 ماه یک پک سه کاره گاز 5 شعله ، ماکروفر و ظرف شوئی در خط تولید قرار گرفته و روانه بازار مصرف داخلی و صادراتی خواهد شد برایمان دعا کنید تا موفق شویم.

Back To Top